Příběh Sabores.

Pokud někdo dokáže vytvořit autentickou delikatesu či víno, je to především samotná příroda. V Sabores nejenže vnímáme přírodu jako klíčový prvek každého mistrovského kulinářského díla, ale považujeme ji za pravého architekta nejlepších delikates a vín.

Propojení přírody s řemeslnými tradicemi, sofistikovaností a zaměřením na detail nám umožňuje představit vám ty nejlepší delikatesy a vína. Každý z našich produktů vyniká díky 100% přírodním postupům našich pečlivě vybraných španělských dodavatelů. Každé mistrovské dílo, které z jejich farem či vinic vychází ohromí vaše smysly a zaručí vám nezapomenutelný gastronomický zážitek.Překvapte sebe, své blízké nebo obchodní partnery jedinečnými dárky, které nejenže excelují ve své chuťové symfonii, ale i v prezentaci. Přijměte naše pozvání a dovolte nám otevřít vám brány do světa španělských chutí, který vám přinášíme s péčí o každý jedinečný detail.

Naše
značky.

Zastupujeme na českém a slovenském trhu mnoho známých firem jako Joselito, Artadi, Agustí Torelló Mata, Almazaras de la Subbética, Naturvie, Pago de los Capellanes, Mauro, Prado Rey, Enate, AT Roca, 5 Jotas, Montesano, Luis Canas, Sierra Cantabria, José Pariente, Clos Mogador, Jamones Blázquez, Elvira García, Gramona, Recaredo, Telmo Rodriguez, Pago de Carraovejas, Pazo Senorans a mnoho dalších.
5/5
Zboží vybíráme vždy od renomovaných, popřípadě osvědčených rodinných firem. 90% produktů, které máme v portfoliu používají světově známí šéfkuchaři Ferran Adria, Martin Berasategui, Juan Mari Arzak apod.

Velkoobchod & Servis
pro restaurace

Dodáváme španělské delikatesy, vína, gastro vybavení a grilovací uhlí do restaurací.

Maloobchod
prodejny

Navštivte malé Španělsko v Praze. Již od roku 2008 se s Vámi rádi potkáváme v naší prodejně.

Internetový
prodej

Připravili jsme pro vás přehledný eshop, který si v klidu domova či kanceláře můžete prohlédnout a jednoduše objednat váš nákup.

Jaroslava Šnejdarová.

„Chtěla jsem vytvořit něco, kde se skloubí mé dobré zkušenosti s dodavateli ze Španělska.“

Distribuce a gastro zařízení pro restaurace.

Na českém a slovenském trhu zastupujeme významné výrobce gastro zařízení.

Pokud jste profesionál v oboru a zajímá vás konkrétní nabídka neváhejte se na nás obrátit. Pro všechny uvedené značky Josper, Berkel a Croust’wich navíc zajišťujeme autorizovaný servis.