Španělské delikatesy

O NÁS

Společnost Sabores s.r.o. byla založena s cílem obohatit český trh o nejkvalitnější španělské delikatesy a profesionální cateringové služby. Naše produkty díky pečlivému výběru a nesrovnatelné kvalitě, naleznete v nejlepších  světových i českých restuaracích. Zboží vybíráme vždy od exkluzivních firem popřípadě malých rodinných výrobců. 90% produktů, které máme v portfóliu používají světověznámý šefkuchaři Ferrán Adria, Martin Berrasategui a Juan Mari Arzak. Charakteristické pro naše produkty je skutečnost, že námi dovážené produkty nenaleznete v žádných obchodních řetězcích.

DISTRIBUCE RENOMOVANÝCH ZNAČEK

Společnost Sabores zastupuje na českém a slovenském trhu mnoho renomovaných firem  jako Joselito, Artadi, Agusti Torello Mata, Almazaras de la Subbética, Naturvie, Pago de los Capellanes, Mauro, PradoRey, Caviaroli, Carnicas Luismi, Enate, Montesano, Luis Canas, Sierra Cantabria, Jose Pariente, Clos Mogador, Solegraells, Pazo Senorans a mnoho dalších. Produkty od uvedených výrobců jsou oceňované gurmány, odborníky i širokou veřejností.

DISTRIBUCE A SERVIS GASTRO ZAŘÍZENÍ

Zároveň na českém a slovenském trhu zastupujeme renomované výrobce gastro zařízení. Jako jediný máme výhradní zastoupení společnosti Josper, která je známá nejkvalitnějšími profigrily na dřevěné uhlí. O kvalitě Josperu se můžete přesvědčit v ČR v nejlepších restauracích u nejlepších šefkuchařů jako je Honza Punčochář, Jaroslav Zahálka, Jirka Nosek nebo Emmanuel Ridi a mnoho dalších viz www.jospergrill.cz . Dále zastupujeme firmu Berkel, která je proslulá svými bezkonkurečními nářezovými stoji, které naleznete na https://www.edelikatesy.cz/berkel . Pokud plánujete otevřít bageterii, kavárnu nebo máte koncept ve kterém připravujete bagety, s radostí vám představíme patentovaný systém Croust’wich od francouzské firmy ORequip, který zaručí, že vaše bagety, croisssanty apodobně budou vždy křupavě čerstvé a lahodné díky unikátní této technologii přípravy. Pokud jste profesionál v oboru a zajímá vás konkrétní nabídka neváhejte se na nás obrátit. Pro všechny uvedené značky Josper, Berkel a Croust’wich navíc zajišťujeme autorizovaný servis.

VELKOOBCHOD

Sabores je významných dodavatelem nejlepších restaurací po celé české republice. Mezi naše zákazníky platří Grand Cru, Zdeněk Oysters bar, Cotto Crudo v hotelu Fourseason, Le Terroir, El Comedor, Pata Negra, Kogo, Bellevue, Restaurant Kalina, Manu, apod. S našimi zákazníky udržujeme velmi blízký vztah a snažíme se vyjít jejich nadstandatním přáním vždy vstříc.

MALOOBCHOD

Se záměrem usnadnit zájemcům přístup ke kvalitním potravinám jsme otevřeli maloobchodní sít prodejen delikates. V našich prodejnách jsme připravili obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských i středomořských  delikates. Zákazníci mohou vybírat z krájených specialit jako pata negra, sýr manchego, lanýže, foie gras nebo si nechat připravit dárkový koš dle svých preferencí z více než 1 500 španělských specialit.

INTERNETOVÝ PRODEJ

Včas jsme rozpoznali význam a důležitost internetového prodeje delikates a vín v České republice. Trvalý růst a vylepšování služeb, sortimentu i kamenných obchodů nám zabezpečili významné místo na českém trhu. Koncem roku 2013 došlo k expanzi na slovenský trh kde www.edelikatesy.sk rovněž získává stále více zákazníků.

VOLNÁ MÍSTA

Do našeho kolektivu aktuálně hledáme schopné a pracovité zájemce na pozice:

1) Obchodní zástupce

2) Obchodnici do prodejny

V případě zájmu pošlete prosím své CV na js@edelikatesy.cz

KONTAKT

PRODEJNY

Vyšehradská 6, Praha 2 (Po-Ne 09:00-20:00)

INFORMACE O OBJEDNÁVKÁCH A DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

Telefon: +420 607 043 370
Telefon: +420 607 043 372

KONTAKTNÍ OSOBA

Jaroslava Šnejdarová
email: info@sabores.cz

Telefon: +420 777 771 409
Telefon: +420 774 720 827
Telefon: +420 608 710 827

FAKTURAČNÍ ÚDAJE A KORESPONDENČNÍ ADRESA

Nad Ohradou 13
130 00 Praha 3
Česká republika

IČO: 28191340
DIČ: CZ28191340

Web: www.edelikatesy.cz

Web: www.ejamon.cz
Web: www.mojelahudky.cz

Web: www.quebracho.cz

Web: www.jospergrill.cz

  

Comments are closed.