Hledáme vášnivého Obchodního Zástupce

Popis práce:

Otevři Brány Světa Gastro Elegance: Představ si spojení luxusu značky Berkel, vášnivého grilování a fascinujícího světa gastronomie. Chceme, abys byl/a klíčovým hráčem v našem týmu jako Key Account Manager. Tvou rolí bude zastupovat exkluzivní produkty ve středoevropském regionu, zahrnujícím ČR, Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko a Maďarsko. Budeš reprezentovat špičkové výrobky italské firmy Berkel, včetně nářezových strojů, inovativních grilů a nejkvalitnějšího dřevěného uhlí z Latinské Ameriky a Japonska na grilování.

Náplň práce:

  • Zajišťování nových klientů a budování dlouhodobých vztahů s velkochody a restauracemi.
  • Prezentace našich produktů zákazníkům a poskytování odborných rad
  • Aktivní prodej a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikace s našimi obchodními partnery
  • Zaškolování novÿch zákazníků
  • Pořádání prezentačních akcí – showcooking, veletrhy, a jiné PR aktivity.
  • Sledování trhu a konkurence

Co můžeš očekávát:

  • Zkušenosti v gastronomii nebo obchodu s gastro produkty.
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (další jazyky výhodou).
  • Dovednosti v grilování a znalost trhu s grilovacími potřebami.
  • Silný smysl pro komunikaci a schopnost budovat vztahy.
  • Samostatnost a schopnost pracovat na cílech.
  • Ochotu cestovat.

Benefity:

  • Možnost pracovat na dálku nebo v naší moderní kanceláři v centru Prahy
  • Atraktivní platové ohodnocení a provize
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zázemí stabilní společnosti s dynamickým týmem
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje

Pokud jsi připraven/a vstoupit do světa Gastro Elegance, zašli nám prosím svůj životopis na info@edelikatesy.cz nebo volej na 777 771 409. Těšíme se na tebe!